fbpx

Współpraca

„…prawnicy nie piszą (blogów, postów na Facebooku lub Twitterze), ale są cichymi konsumentami treści.” [Radca Prawny, nr 147, marzec 2014]

W moim przypadku to zdanie nie jest prawdziwe. Jestem radcą prawnym, od prawie czterech lat prowadzę swoje blogi (śmiało mogę rzec, że byłam prekursorem prawniczego blogowania), treści powiązane z blogami zamieszczam na FB i Twitterze. Przez lata zdobyłam rzeszę Czytelników.

Temida Jest Kobietą zdobyła drugie miejsce w konkursie Grand Law Blog 2013, mój blog poleca czytać Gazeta Prawna.

Obecnie blogerzy to specjaliści w tematach, o  których piszą, swoiste autorytety. Liczba czytelników blogów rośnie lawinowo.

Dlaczego?

Za blogiem stoi konkretny człowiek – prawdziwy, otwarty i chętny do rozmowy. Czytelnicy polegają na jego wiedzy i autorytecie.

Dlatego warto z blogerami współpracować.

Współpraca ze mną

Jestem otwarta na wszelkie pomysły, które będą wpisywały się w tematykę bloga Temida Jest Kobietą.

Rozważę każdą propozycję współpracy.

Wśród moich Czytelników są młodzi rodzice (w szczególności mamy), aktywne biznesmenki i te początkujące – na etapie start-up-ów, właściciele żłobków, przedszkoli, prawnicy, księgowi, doradcy zawodowi

Masz produkt, organizujesz ciekawe spotkanie, konferencję, event dla rodziców z dziećmi, prowadzisz agencję PR i szukasz nowego źródła promocji dla swojego klienta? Napisz do mnie!

Formy współpracy:

– konkursy,
– relacje,
– recenzje,
– wywiady sponsorowane,
– prezentacje, miniwykłady, szkolenia, warsztaty,

– wypowiedzi dla mediów i publikacje,
– kampanie niestandardowe.

Konkursy

Bardzo dobry pomysł na promocję marki, produktu, nowego miejsca. Konkurs może być połączony z recenzją.

Relacje

Organizujesz event promocyjny, konferencję? Moja autorska relacja na blogu może Ci się przydać! Zobacz.

Recenzje

Chcesz, aby Czytelnicy mojego bloga poznali moją opinię na temat Twojego produktu? Jesteś otwarty na dyskusję związaną z recenzowanym produktem, miejscem itp? (zobacz przykładową recenzję ksiażki).

Prezentacje, miniwykłady, szkolenia, warsztaty

Szkolenia i warsztaty prowadzę z sukcesem od lat. W zależności od Twoich potrzeb mogą przybrać formę zamkniętą lub otwartą.

Wypowiedzi dla mediów i publikacje

Odkąd mój blog zyskał na popularności rozpoczeła się moja współpraca z mediami. Piszę na portalu Wyborcza.biz, współpracuję z dziennikarzami Rzeczpospolitej i Gazety Prawnej, z wydawnictwami edukacyjnymi i prawniczymi.

Kampanie niestandardowe

Masz inny sposób na promocję? Opisz, jakie cele chciałbyś osiągnąć poprzez współpracę ze mną i blogiem Temida Jest Kobietą. Razem znajdziemy rozwiązanie 🙂

Koszt

Każda kampania wyceniana jest przeze mnie indywidualnie w zależności od ustalonej formy współpracy, zakresu prac i przewidzianych aktywności na blogu.
Wystawiam faktury VAT. Statystyki udostępniam na życzenie.

Więcej o mnie i o tym, co robię w blogosferze już niebawem będzie można zobaczyć na moim profilu w Hash|FM (portal z biznesowymi wizytówkami blogerów – jeszcze go testujemy przed oficjalnym startem).

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną mailowo (kancelaria@przyborowska.eu), telefonicznie (+48 600375279) lub za pomocą formularza:

[contact-form][contact-field label=’Imię/Firma’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’www’ type=’url’/][contact-field label=’Pytanie’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Skontaktuj się z nami