Temida Jest KobietąWitam Cię na blogu Temida Jest Kobietą! Cieszę się, że jesteś tutaj moim Gościem!

Nazywam się Katarzyna Przyborowska. Jako radca prawny od 2009 r. prowadzę własną kancelarię – LEGE ARTIS z siedzibą w Warszawie.

Dzięki internetowi i temu blogowi pomagam Kobietom nie tylko z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Specjalizuję się w prawie ubezpieczeń społecznych, w prawie cywilnym, rodzinnym, prawie pracy oraz prawach kobiet. Pomagam przedsiębiorczym Paniom w prowadzeniu i rozwoju ich działalności gospodarczej, w sprawach związanych z mobbingiem, kwestią zasiłków czy uprawnień rodzicielskich. Prowadzenie biznesu jest łatwiejsze, gdy ktoś wytłumaczy Ci kwestie prawne i będzie dla Ciebie wsparciem merytorycznym w tym zakresie.

Doradzam i prowadzę szkolenia w sprawach związanych z zakładaniem żłobków lub klubów dziecięcych, pracy niań czy opiekunów dziennych na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi do lat trzech.

Współpracuję z kilkoma organizacjami i fundacjami m.in. toruńską Fundacją „Nie Tylko Matka Polka” oraz portalami internetowymi np. niania.pl.

Moje artykuły możesz przeczytać również na  wielu stronach internetowych.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.

Lubię pomagać ludziom, dlatego zajmuję się też sprawami odszkodowawczymi za błędy medyczne, zakażenia i wypadki drogowe. Jeżeli jesteś zainteresowany prawami pacjenta i prawem medycznym odwiedź moje blogi blog – Prawo Medyczne  oraz Lekarz i Prawo – zapraszam!

Prywatnie – przede wszystkim jestem mamą dwóch córek, zatem wiem co znaczy łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Poza tym bardzo lubię czytać i słuchać muzyki. Uwielbiam podróżować, i jestem fanką F1.

Być może nie wiesz, że gdy nie ma wyścigów na torze Monza linia start-meta fotografowana telefonem z trybuny głównej wygląda tak:

1076979_605950882779232_1559087302_o

f

f

f

f

ff

f

f

f

f

f

f

f

 

Potrzebujesz porady? Zadzwoń!