Temida jest kobietą Temida jest kobietą

Katarzyna_Przyborowska_sesja-10
Pomoc prawna

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Moją najmocniejszą stroną jest wąska specjalizacja – praktykuję w niej od ponad 10 lat.

Spory z ZUS, ubezpieczenia społeczne, prawo pracy, a także uprawnienia związane z rodzicielstwem i godzenie życia zawodowego z byciem mamą lub tatą – oto sprawy, w których mogę Ci pomóc.

Skontaktuj się ze mną

Konsultacja prawna – dostosowana do Twoich potrzeb

od 300 zł do 500 zł

Potrzebujesz wsparcia, porady prawnika specjalisty, a nie mieszkasz w Warszawie lub w okolicy – nic straconego – wybierz konsultację online.

Jeśli potrzebujesz konsultacji prawnej, która nie wymaga osobistego spotkania najlepszym rozwiązaniem jest porada prawna online – rozwiązanie swojego problemu otrzymasz drogą mailową, po wcześniejszym uiszczeniu ustalonej opłaty. Koszt takiej konsultacji, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy wynosi od 300 zł do 550 zł (w przypadku sporządzenia dodatkowo krótkiego pisma).

Konsultacja prawna online

300 zł

Skorzystaj z możliwości jaką niesie porada prawna w formie konsultacji video. To maksymalnie 40-minutowe spotkanie ze mną poświęcona rozwiązaniu Twojej sprawy.

Spotkamy się w specjalnym pokoju webinarowym, ze spotkania otrzymasz nagranie. W trakcie spotkania na bieżąco będę mogła zweryfikować np. dokumenty sprawy, którą będę analizować. Spotkania realizowane będą przez program ZOOM lub Clickmeeting.

Aby skorzystać z takiej formy porady potrzebujesz tylko komputera z kamerą lub smartfona oraz oczywiście internetu.

Konsultacja prawna – rozmowa telefoniczna

230 zł

Lubisz rozmawiać i chcesz szybko poznać rozwiązanie swojego problemu? Nie ma sprawy – możemy porozmawiać przez telefon, po opłaceniu porady. Koszt porady wynosi 230 zł. Robisz przelew, przesyłasz potrzebne dokumenty i wybieramy dogodny termin rozmowy, która trwa do 40 min.

Konsultacja prawna – spotkanie w kancelarii

od 300 zł do 550 zł

Oczywiście zapraszam na spotkanie – termin możesz zarezerwować za pomocą kalendarza. Kancelaria mieści się w Warszawie, na Pradze Południe. W przypadku większych spotkań możemy umówić się w innym, dogodnym miejscu.

Konsultacja trwa 60 minut i kosztuje 300 zł. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej czasu – zarezerwuj 2 godziny. Wówczas koszt porady to 550 zł.

Konsultacja prawna u Ciebie – oferta tylko dla kobiet

od 450 zł

Jeżeli nie masz czasu przyjechać do mnie (masz małe dziecko albo dużo pracy i obowiązków), a koniecznie chcesz się ze mną spotkać – wybierz opcję konsultacji prawnej u Ciebie – w Twoim domu lub biurze i poczuj się jak VIP.

Ten typ konsultacji jest możliwy na terenie Warszawy. Termin konsultacji możesz zarezerwować przez kalendarz. Koszt takiej konsultacji to 450 zł, spotkanie trwa 60 minut. W przypadku konsultacji dwugodzinnej jej koszt wynosi 700 zł.

Przygotowanie pisma

od 280 zł

ZUS wezwał Cię do złożenia wyjaśnień, albo masz już protokół kontroli i chcesz wnieść zastrzeżenia? Pracodawca łamie Twoje prawa i chcesz złożyć wypowiedzenie? MOPS odmówił Ci świadczenia? Chcesz odpowiedzieć na pismo innej instytucji?

Musisz napisać pismo i nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomogę.

Przygotowanie prostego pisma (do 3 stron maszynopisu) to koszt 280 zł, a wraz z konsultacją prawną Twojej sprawy i analizą dokumentów to koszt 500 zł. Godzinna konsultacja w kancelarii lub online.

Odwołanie od decyzji ZUS/KRUS/BESW/ZER MSWiA

od 900 zł

Odwołania od decyzji tych organów to mój zawodowy „konik”. Napisałam ich przez te ponad 10 lat pracy w zawodzie radcy prawnego bardzo dużo.

Otrzymałeś decyzję i chcesz aby przygotować Ci profesjonalne odwołanie do sądu?

Wystarczy, że prześlesz mi decyzję wraz z datą jej odbioru oraz inne potrzebne dokumenty i informacje (mailowo lub telefonicznie podam Ci czego potrzebuję). Odwołanie otrzymasz mailem. Wystarczy je wydrukować, podpisać i wysłać w 2 egzemplarzach do danej instytucji.

Koszt przygotowania  obszernego odwołania w sprawie o podleganie ubezpieczeniom/ podstawę wymiaru składek wynosi od 900 zł do 1500 zł (dokładną wycenę podam, gdy ustalę stopień skomplikowania sprawy).

 

Prowadzenie sprawy – zastępstwo procesowe

Potrzebujesz pełnomocnika w sprawie z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego lub rodzinnego? Napisz do mnie, a dokonam indywidualnej wyceny poprowadzenia sprawy w Twoim imieniu.

Od decyzji chcesz odwołać się Ty i Twój pracodawca? – często prowadzę sprawy w imieniu obu odwołujących, bo tak jest dla Was wygodniej.

Współpraca – szkolenia, artykuły branżowe

od 450 zł

Ubezpieczenia społeczne (uprawnienia, zasiłki, emerytury i renty), zatrudnianie pracowników, prawa rodziców, opieka nad dziećmi (żłobki i przedszkola) – potrzebujesz szkolenia dla siebie lub Twoich pracowników? Wydajesz branżowe czasopismo i poszukujesz autora?

Napisz do mnie – ustalimy zakres tematyczny i termin szkolenia, zasady współpracy. Albo temat artykułu.

Chcesz ze mną współpracować?

Skontaktuj się ze mną

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279