fbpx

Pomoc prawna

Konsultacja prawna – oferta szyta na miarę, dostosowana do Twoich potrzeb

Sprawdź jak mogę Ci pomóc i wybierz odpowiednią dla siebie usługę.

1. Potrzebujesz wsparcia, porady prawnika specjalisty, a nie mieszkasz w Warszawie – nic straconego – wybierz konsultację online.

Jeśli potrzebujesz konsultacji prawnej, która nie wymaga osobistego spotkania najlepszym rozwiązaniem jest porada prawna online – rozwiązanie swojego problemu otrzymasz drogą mailową, po wcześniejszym uiszczeniu ustalonej opłaty. Koszt takiej konsultacji, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy wynosi od 298 zł do 500 zł (w przypadku sporządzenia dodatkowo krótkiego pisma).

2. Konsultacja prawna – rozmowa telefoniczna

Lubisz rozmawiać i chcesz szybko poznać rozwiązanie swojego problemu? Nie ma sprawy – możemy porozmawiać przez telefon, po opłaceniu porady. Koszt porady wynosi 190 zł. Robisz przelew, przesyłasz potrzebne dokumenty i wybieramy dogodny termin rozmowy, która trwa do 40 min.

3. Konsultacja – spotkanie w kancelarii

Oczywiście zapraszam na spotkanie – termin możesz zarezerwować za pomocą kalendarza. Kancelaria mieści się w Warszawie, na Pradze Południe. W przypadku większych spotkań możemy umówić się w innym, dogodnym miejscu.

Konsultacja trwa 60 minut i kosztuje 298 zł. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej czasu – zarezerwuj 2 godziny. Wówczas koszt porady to 498 zł.

4. Konsultacja prawna u Ciebie – oferta tylko dla kobiet.

Jeżeli nie masz czasu przyjechać do mnie (masz małe dziecko albo dużo pracy i obowiązków), a koniecznie chcesz się ze mną spotkać – wybierz opcję konsultacji prawnej u Ciebie – w Twoim domu lub biurze i poczuj się jak VIP 😊. Ten typ konsultacji jest możliwy na terenie Warszawy. Termin konsultacji możesz zarezerwować przez kalendarz. Koszt takiej konsultacji to 450 zł, spotkanie trwa 60 minut. W przypadku konsultacji dwugodzinnej jej koszt wynosi 700 zł.

5. Przygotowanie pisma

ZUS wezwał Cię do złożenia wyjaśnień, albo masz już protokół kontroli i chcesz wnieść zastrzeżenia? Pracodawca łamie Twoje prawa i chcesz złożyć wypowiedzenie? MOPS odmówił Ci świadczenia? Musisz odpowiedzieć na pismo innej instytucji?

Musisz napisać pismo i nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomogę.

Przygotowanie prostego pisma (do 3 stron maszynopisu) wraz z konsultacją prawną Twojej sprawy i analizą dokumentów to koszt 550 zł. Godzinna konsultacja w kancelarii lub online.

6. Odwołanie od decyzji ZUS/KRUS/BESW/ZER MSWiA

Odwołania od decyzji tych organów to mój chleb powszedni. Napisałam ich przez te 10 lat pracy w zawodzie radcy prawnego bardzo dużo.

Otrzymałeś decyzję i chcesz aby przygotować Ci profesjonalne odwołanie do sądu?

Wystarczy, że prześlesz mi decyzję wraz z datą jej odbioru oraz inne potrzebne dokumenty i informacje (mailowo lub telefonicznie podam Ci czego potrzebuję). Odwołanie otrzymasz mailem. Wystarczy je wydrukować, podpisać i wysłać w 2 egzemplarzach do danej instytucji.

Koszt przygotowania odwołania wynosi od 800 zł do 1500 zł (dokładną wycenę podam, gdy ustalę stopień skomplikowania sprawy).

7. Prowadzenie sprawy – zastępstwo procesowe

Potrzebujesz pełnomocnika w sprawie z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego lub rodzinnego? Napisz do mnie, a dokonam indywidualnej wyceny poprowadzenia sprawy w Twoim imieniu.

Od decyzji chcesz odwołać się Ty i Twój pracodawca? – często prowadzę sprawy w imieniu obu odwołujących, bo tak jest dla Was wygodniej.

8. Współpraca – szkolenia, artykuły branżowe

Ubezpieczenia społeczne (uprawnienia, zasiłki, emerytury i renty), zatrudnianie pracowników, prawa rodziców, opieka nad dziećmi (żłobki i przedszkola) – potrzebujesz szkolenia dla siebie lub Twoich pracowników? Wydajesz branżowe czasopismo i poszukujesz autora

Napisz do mnie – ustalimy zakres tematyczny i termin szkolenia, zasady współpracy. Albo temat artykułu 😊

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie na adres: kancelaria@przyborowska.eu, zadzwoń +48 600375279 lub wypełnij poniższy formularz.

Możesz zadać również pytanie przez chat dostępny na stronie.


Przedstaw mi swój problem, a ja w ciągu dwóch dni roboczych przeanalizuję Twoją sprawę i zaproponuję Ci, co mogę dla Ciebie zrobić i w jakim terminie. Otrzymasz wycenę mojej pracy oraz dane do przelewu. Jeżeli sprawa jest pilna – koniecznie o tym napisz.

W zależności od rodzaju sprawy poradę lub pismo otrzymasz drogą mailową.

Jeżeli chcesz umówić się na poradę prawną w kancelarii – zarezerwuj dogodny dla siebie termin. Jeżeli uważasz, że spotkanie będzie dłuższe – zarezerwuj w kalendarzu dwie godziny.

Mieszkasz i pracujesz w Warszawie lub okolicy, ale nie masz czasu podjechać do mojej kancelarii? Nie ma sprawy, możemy umówić się w Twoim biurze, w sądowym barze, lub w kawiarni. Albo tam, gdzie ustalimy.

Pozdrawiam,

R pr. Katarzyna Przyborowska

Wypełnij poniższy formularz:

Skontaktuj się z nami