5kk_fb_rejestracja (1)Już niebawem, dokładnie 8 marca, w Dzień Kobiet 🙂 rusza rejestracja na V Kongres Kobiet. Poprzedni Kongres był we wrześniu 2012, a tu już pora szykować się na kolejny.

Bardzo lubię jeździć do Warszawy na Kongresy. PKiN w trakcie tych dwóch kongresowych dni wygląda zupełnie inaczej, atmosfera jest niesamowita.  A najfajniejsze są rozmowy i wymiana doświadczeń.

Dla mnie czas Kongresu to przede wszystkim czas pracy – odkąd pojawił się panel „żłobkowy” biorę w nim udział. „W kuluarach” nawiązuję nowe znajomości często owocujące współpracą, a w przerwach w pobliskiej kafejce spotykam się z klientami.

Jedyne, czego mi brakuje to mocniejsza reprezentacja województwa kujawsko-pomorskiego na Kongresie. Ostatnio miałam wrażenie, że jestem chyba jedyną torunianką. Trochę szkoda, bo właśnie rozpoczyna się cykl Regionalnych Kongresów Kobiet , oczywiście nie w moim regionie.

Mam nadzieję, że spotkamy się 14 i 15 czerwca 2013 r. na V Kongresie Kobiet :-)*

* Ja już się zarejestrowałam 🙂

2 thoughts on “Już za dwa tygodnie…”

  1. A gdzie można się zapoznać z programem kongresu? Szukałam i nic…
    Agnieszka Swaczyna ostatnio napisałNIE DAM CI ROZWODU

  2. Katarzyna pisze:

    Kongres jest w połowie czerwca więc myślę, że program dopiero się tworzy 🙂
    Każdy zarejestrowany uczestnik przed Kongresem zawsze dostaje mail z informacjami organizacyjnymi i programem, informacje będą też na www Kongresu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Potrzebujesz porady? Zadzwoń!