Temida jest kobietą Temida jest kobietą

W ostatnim, urodzinowym poście pisałam, że czas szybko płynie.

Rzeczywiście, u mnie ostatnio bardzo przyspieszył, z racji pewnego projektu, o którym więcej napiszę już za kilka dni…

Przez ten projekt zaniedbałam też Temidę, ale obiecuję – regularne wpisy wracają 🙂

Niebawem – w dniach 16-18.09.2013 r. w Krakowie odbędzie się ciekawe szkolenie : Zakładanie miniprzedszkoli i alternatywnych form wychowania przedszkolnego oraz punktów opieki dziennej dzieci od 0 do 5 roku życia,  w którym biorę udział jako jeden z prelegentów (zaproszono także  m. in.przedstawicieli Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, dyrektorów i nauczycieli placówek niepublicznych).

Szkolenie organizuje Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie i ma ono na celu propagowanie różnych form opieki nad małymi dziećmi na terenach wiejskich. Prócz wykładów zaplanowane są również wizyty studyjne.

Harmonogram szkolenia dostępny jest tutaj.

Zapisz się na temidowy newsletter

Odbierz bonus i bądź na bieżąco

Włącz się do dyskusji

Takie miniprzedszkola mogą okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem, ze względu na to jak ciężko znaleźć wolne miejsce w zwykłym przedszkolu. Koszt także nie jest zbyt wysoki, także mocno popieram ten pomysł.
Pozdrawiam!

Witam,czytam te wszystkie wpisy,że żłobki są potrzebne, bo nie ma miejsc w państwowych placówkach, to aż mnie mierzi.Otworzyłam (od września)klub malucha 5 kilometrów od Wołomina i co? nie ma chętnych. Jest to teren wiejski i rozumiem, że ludzie nie mają pieniędzy. Na dotację w tym roku nie mam co liczyć, bo otworzyłam miesiąc za późno. I w jaki sposób mam zachęcić tych biednych rodziców, żeby przyprowadzali do mnie dzieci. Ja też muszę płacić ZUS i ubezpieczenie.
Pozdrawiam

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279