Temida jest kobietą Temida jest kobietą

Dune 

Walentynkowy weekend miałam przyjemność spędzić w Mielnie. To był mój pierwszy wyjazd nad Bałtyk od kilku lat.

Bo choć jeżdżę i do Trójmiasta i do Koszalina (czasami) to zwykle służbowo, a moja trasa to tylko kancelaria-sąd-kancelaria.

Tym razem było inaczej. Odpoczęłam, nawdychałam się jodu, obejrzałam kąpiel morsów (odbywały się zawody) – przyjechali z całego kraju całymi klubami oraz zawody kitesurfingowe.

Dzięki zaproszeniu Firmus Group miałam przyjemność mieszkać w apartamentowcu DUNE  posadowionym  nad samym morzem na wydmie.

DUNE_d16dd_Page_05

Dzięki lokalizacji z okien większości apartamentów rozciąga się widok na morze oraz panoramę Mielna.

Budynek ukończono w 2013 r., obecnie trwają prace przygotowawcze do budowy budynku B (również  z widokiem na morze).

DUNE_d16dd_Page_08

Właścicielom apartamentów inwestor zapewnia możliwość zarabiania na wynajmie ich nieruchomości. Jest to więc ciekawy i coraz bardziej popularny sposób inwestowania, apartament może zarabiać na siebie cały rok, tym bardziej, że kupuje się je w wersji „pod klucz”. Jeżeli jest ktoś chętny – w budynku A są jeszcze wolne apartamenty.

W kompleksie powstanie restauracja i spa, latem ruszy beach club.

Przedstawiciele Firmus Group zabrali nas także na mierzeję Jamneńską, gdzie na byłych terenach wojskowych powstać ma w przyszłości Beach City – miasteczko otoczone wodą, zbudowane między jeziorem Jamno, a Bałtykiem.

Jako prawnik wiem, że inwestycja powstanie pewnie za kilkanaście lat – tyle bowiem potrzeba na stworzenie planu zagospodarowania przestrzennego, uzyskanie wszystkich zgód, pozwoleń itp.

Beach City_d926f_Page_1

Nad morzem zimą było pięknie. Być może wrócę tu latem.

Zdjęcia pochodzą z materiałów inwestora.

Zapisz się na temidowy newsletter

Odbierz bonus i bądź na bieżąco

Włącz się do dyskusji

Odnośnie tych wszystkich hoteli nad morzem, to nie ma co ukrywać, mogli by podnieść ich standard by każde nie wyglądało jak sanatorium w którym remontu nie było od 30-40 lat 🙂 Akurat ten hotel jest fajny, byłem, mogę polecić , ale cała reszta……. do wyburzenia 🙂

W pierwszej chwili pomyślałam, że to będzie relacja z pobytu typu all inclusive w „ciepłych krajach”. Spore zaskoczenie, zdjęcia piękne:) Pomysł z Beach City rewelacyjny, ale tak to u nas bywa, że dużo inwestycji się planuje, a realizuje już o wiele mniej:)

Dune nie jest hotelem (nie jest obiektem hotelowym i nie oferuje usług hotelowych), natomiast można wynajmować apartamenty poprzez operatora od ich właścicieli.

Przepiękne widoki! Hotel jak z turystycznych katalogów! Super by było, gdyby takie wyspy faktycznie powstały – super pomysł i blisko, bo nie każdego stać na wyjazd do Dubaju 🙂

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279