Lubię letnie miesiące. Najbardziej czerwiec, bo to miesiąc moich urodzin :-). Tegoroczne były fajne, osłodzone pyszną bezą z Bistro la Cocotte 😉

W tym roku, właśnie w czerwcu minęło 5 lat odkąd prowadzę swoją kancelarię. Przypomniałam sobie o tym, gdy znajomi pogratulowali mi rocznicy pracy na Linkedin. Czas szybko płynie.

Za chwilę miną cztery – odkąd prowadzę tego bloga.

To chyba dobra pora na małe podsumowanie i podziękowania.

Gdybym miała określić ten czas jednym słowem byłaby to: satysfakcja.

Początki do łatwych nie należały. Otwarcie własnej kancelarii bez doświadczenia na rynku, bez znajomości w branży to duże wyzwanie. Po roku, z małej miejscowości przeniosłam się na toruńską starówkę, będącą zagłębiem banków i…kancelarii.

Trzeba było zakasać rękawy i poszukać sposobu na siebie i swoją pracę, aby robić to co się lubi … i przynosi satysfakcję.

Tak powstały Temida Jest Kobietą i Medyczne Prawo – bo w międzyczasie zrobiłam też studia podyplomowe w tym zakresie.

To był sierpień 2010 roku. Blogów prawniczych było wówczas kilka i większość prawników stukała się w głowę po co na blogowanie tracić czas. Z czasem moje blogi przybrały taki kształt jaki mają teraz – dzięki współpracy z web.lex. A teraz wszystkie blogi z naszej grupy można śledzić TUTAJ. I jest ich… kilkadziesiąt!

O tym co ja zrobiłam przez te lata (i robię nadal)  w prawniczej blogosferze możesz też sprawdzić na moim profilu na HASH|FM. Cóż – daleko mi do polskich blogowych celebrytów, ale nie o bycie celebrytą w prawniczym blogowaniu chodzi 😉

Te lata to ciekawe sprawy, wielu Klientów z Polski i ze świata, nawiązane ciekawe znajomości i  blogosferowe przyjaźnie i przede wszystkim Wy – Czytelnicy mojego bloga.

To głównie  dzięki WAM mogę łączyć pracę ze swoją pasją.

Mam nadzieję, że nadal będziecie czytać Temidę 🙂 , komentować i podrzucać ciekawe pomysły do kolejnych wpisów.

Dziękuję i zapraszam 🙂

Podobny wpis
Poczytaj w wolnej chwili, czyli ciekawe blogi prawnicze
Potrzebujesz porady? Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami