Temida jest kobietą Temida jest kobietą

Joyful baby girl laughing

Wystartował Maluch 2015 🙂
Dla właścicieli niepublicznych żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów to szansa na zdobycie dofinansowania na funkcjonowanie miejsc opieki, maksymalnie 400 zł na dziecko.
Co ciekawe placówki niepubliczne będą również mogły starać się o pieniądze z Malucha na Uczelni – trzeba tylko wejść w współpracę z uczelnią wyższą.
Wszystkich chętnych i zainteresowanych udziałem w programie zapraszam na warsztat 🙂Włącz się do dyskusji

No i świetna inicjatywa. Może jest jakaś szansa na poprawienie jakości i nowe miejsca w placówkach niepublicznych. Jestem bardzo za dla takich inicjatyw!

O, super inicjatywy. Fajnie, że funkcjonują tego typu programy wspomagające. Powinny być jednak głosniej ogłaszane, bo nic o tym do tej pory nie słyszałam.

Witam serdecznie,

mam pytanie o możliwość umówienia konsultacji indywidualnej (skype/mail/czat) w sprawie konkursu MALUCH 2015. Prowadzę żłobek pod Poznaniem od 5 lat, w latach 2012-2014 realizowaliśmy projekt w ramach konkursu 1.5. Temat nie jest mi obcy:) Aktualnie mam w domu półroczne niemowlę i trudno jest mi zorganizować z nim podróż do Warszawy. Proszę o rozważenie mojej propozycji. Mam kilka dosłownie kilka pytań dotyczących formularza do złożenia oferty.

Dziękuję,
Pozdrawiam,
Karolina Rudzińska

Nareszcie konkretne kroki w celu rozbudowy i usprawnienia instytucji zajmujących się naszymi dzieciakami. 400 złotych to chyba dość spora kwota dofinansowania na jedno dziecko. Czy termin składania wniosków o dofinansowanie jest określony, czy będzie on trwał przez cały rok; czy nowo powstałe placówki też mogą liczyć na środki?

Interesująca akcja. Tylko mało o niej słychać. Gdyby nie ten blog to nic bym nie wiedział. 400 zł to dość sporo na jedno dziecko. Warto aplikować do tego projektu.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji [:] Reklama na blogu jest odpłatna, każdy komentarz będący reklamą jest kasowany. K Przyborowska

Witam
Wszystko wydaje się takie fajne i to dofinansowanie jest rzeczywiście dobrą inicjatywą i nie jest to wcale mała kwota. Interesuje mnie tylko czy dofinansowanie jest zarówno dla uczelni publicznych jak i prywatnych czy tylko publicznych. Może być to także zależne od zarobków na rodzinę, trzeba się dokładnie dowiedzieć co i jak.

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279