Temida Jest Kobietą Temida jest kobietą

Maluch 2015

Dzisiaj Święto Pracy, więc wpis musi być 😉

A tak na serio to mam ważną informację dla wszystkich zakwalifikowanych do dotacji w Maluchu 2015. Samo znalezienie się na liście to za mało. W ciągu 10 dni od ogłoszenia wyników – czyli do 4 maja 2015 trzeba złożyć oświadczenie o przyjęciu dotacji!

W celu otrzymania dotacji beneficjent, którego oferta umieszczona została na liście ofert zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania w module 1, 3 oraz 4, zobowiązany jest – w terminie 10 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – dostarczyć do właściwego Urzędu Wojewódzkiego oświadczenie o przyjęciu dotacji (wg wzoru zamieszczonego przez właściwy Urząd Wojewódzki na stronie internetowej Urzędu), a także okazać, na żądanie Wojewody udzielającego dotacji, dokumenty potwierdzające dane zawarte w ofercie i wymagane przez Program.

Jeżeli „Twój” Urząd Wojewódzki chce abyś mu dostarczył jeszcze innych dokumentów w tym terminie – powinien Cię o tym poinformować.

Ale Uwaga! Pewny Urząd Wojewódzki wysłał do beneficjentów mail z informacją o wymaganych dokumentach – wczoraj rano, czyli na niecałe dwa dni robocze przed upływem terminu! Reaguj, żeby dotacja z programu Maluch 2015 Ci nie uciekła.

Zapisz się na temidowy newsletter

Odbierz prezent i bądź na bieżąco

Włącz się do dyskusji

Ja rozumiem, że terminy i w ogóle, ale o matko jedyna, czy ci ludzie nie wiedzą, że jest weekend i pewnych rzeczy człowiek nie przeskoczy? Ciekawa jestem, który to urząd był taki mądry… No ale dobrze, że piszesz, dam znać znajomej bo się dostała, mam nadzieję, że już wie, że musi rano lecieć i to załatwić.

Prowadzisz bardzo pomocny blog, wiele informacji można się dowiedzieć o różnej pomocy na dziecko. Złożyłam wniosek o dotację ale jeszcze nie otrzymałam odp.

Heeeej 🙂 Wiesz, ze polecam adres Twojego bloga kazdemu znajomemu, który chce przeczytac cos ciekawego w naszym polskim internecie? 🙂 Wiesz dlaczego? A to dlatego, ze naprawdę posiadasz wielki talent do pisania, a rzadko który polski bloger taki talent posiada, a przynajmniej go bardzo skrzętnie ukrywaja, hehe 🙂 Pozdrawiam 🙂

Swietny blog, naprawdę 🙂 Sam myslalem, ze posiadam talent do pisania, jednak patrzac na Twoje wpisy, wiem, ze odpadam w przedbiegach 🙂 Naprawde masz wielki talent, super piszesz 🙂 oby tak dalej, trzymam kciuki za to, zeby ktos Cię w koncu zauwazyl, no i zeby Twoj blog stał się jednym z najbardziej popularnych blogow w naszym kraju 🙂

Czy ktoś wie kiedy będą przyznane pieniądze z programu MALUCH 2015? Mam dostać zwrot 244 zł miesięcznie od czerwca i coś się doczekać nie mogę 😉

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279