Temida jest kobietą Temida jest kobietą

do bloga

Urodziny

Nawet nie zauważyłam, kiedy rozpoczął się 7 rok TemidaJestKobieta.pl. O 6 „urodzinach” tego bloga przypomniałam sobie po powrocie z urlopu.

Ktoś niedawno powiedział, że czuje się jak ojciec sukcesu blogów – oczywiście tych prawniczych.

W sumie to ja mogłabym już chyba powiedzieć, że czuję się jak matka chrzestna prawniczej blogosfery. Wielu prawników pytało mnie co to takiego ten blog, czy trzeba go mieć i czy warto. A potem te blogi zakładali w pierwszej firmie, która się w prawniczym marketingu zaczęła specjalizować.

W 2010 r. dla mnie wszystko było pierwsze. Pierwszy blog (i drugi, a potem jeszcze trzeci), pierwszy wpis na blogu, pierwszy klient z bloga, pierwszy wywiad, artykuł, pierwsze 100 tysięcy odsłon itd….

Law Summit 2016

Wiem, że czyta moje wpisy (i tweety) wielu prawników. Zapraszam Was zatem już niebawem, bo 14 września do Warszawy na Law Summit 2016. Ta edycja zapowiada się naprawdę ciekawie i powinni się na niej pojawić prawnicy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z mediami społecznościowymi.

Zaproszenie otrzymałam akurat jadąc na urlop. Po powrocie dopięliśmy szczegóły, i tak oto będę mówić o tym jak blog prawniczy jest sposobem na sukces i niezłym narzędziem do pokazania swojej specjalizacji prawniczej. I nie będzie to moje pierwsze wystąpienie poświęcone blogowaniu 🙂 .

Pisanie blogów sprawia mi dużo radości i daje sporo satysfakcji. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym dowiesz się słuchając mojej prelekcji na Law Summit 2016.

Zapraszam.

I czytajcie dalej Temida Jest Kobietą!

Włącz się do dyskusji

jak się coś robi to czas szybko leci. Nawet 7 lat potrafi przelecieć niezauważalnie. A co do blogu, to raz na jakiś czas wchodzę i czytam co jest nowego:)

Blogi prawników to też przede wszystkim ogromna korzyść dla zwykłych osób, które mają szansę zapoznać się z jakimś problemem w przystępny sposób. Gratulacje z okazji tak długiej obecności w sieci! Życzę kolejnych sukcesów.

Serdeczne gratulacje. To rzadkość, aby ktoś tak długo prowadził bloga utrzymując klasę. Świetna robota, oby tak dalej. Czytelników z pewnością jest coraz więcej, więc i motywacja powinna się znaleźć 🙂

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279