Temida jest kobietą Temida jest kobietą

Ciężarne na celowniku ZUS

Odbieram telefon:

Czy to Panią widziałam wczoraj w telewizji?

-Tak 🙂

-A dlaczego było tak krótko, przecież to taki ważny temat!

Kilka dni temu gościłam w Pytaniu na Śniadanie w TVP 2. Rozmowa dotyczyła ZUS i tego co można zrobić, gdy uważamy, że organ nas skrzywdził swoją decyzją. Tę część programu nazwano: Ciężarne na celowniku ZUS.

Druga rozmówczyni przyjechała aż z Gdyni (podziwiam, bo wyjeżdżała o 2 w nocy). Rozmowa była bardzo ciekawa, choć krótka, ale taka jest formuła programu. Przed wejściem na antenę udało mi się jeszcze porozmawiać z prowadzącymi – Anną Popek i Michałem Olszańskim. Z Panem Michałem rozmawialiśmy sobie o radiowej Trójce 🙂

Kto nie widział programu w środę, może zobaczyć teraz. Wystarczy kliknąć w zdjęcie.

Pytanie na Śniadanie

Włącz się do dyskusji

Przyznam, że akurat oglądałem to wydanie „Pytania na śniadanie”. Ale od pewnego czasu denerwuje mnie właśnie to, że wszystko co ważne jest tak krótkie… Przecież to nie wyczerpuje tematu ani troszkę. No chociaż z drugiej strony może tak to ma być – żeby w jakiś sposób rozpocząć jedynie dyskusję i daś do myślenia?

Ja przestałem oglądać programy śniadaniowe ze względu właśnie na tą krótką formę. Połowę czasu z tego jeszcze jest zarezerwowane na pytania prowadzących i tak naprawdę goście mają na wypowiedź tyle co nic. A przecież pytań jest wiele – można by rozwinąć temat. Tak czy owak, wywiad ciekawy! 🙂

Jestem w takiej sytuacji jak Pani która wygrała batalie z ZUS. Uscislajac w sytuacji początkowej. Dwa lata prowadzą działalność, przechodząc z preferencyjnego ZUS podwyzszylam składkę. W marcu mam termin porodu i mam nadzieje, ze ZUS nie będzie sprawiał problemu.

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279