Temida jest kobietą Temida jest kobietą

Odroczenie terminu płatności składek na ZUS – jak je uzyskać?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wikszość z nas wzięła sobie do serca akcję #zostańwdomu #zostajemywdomu .

Mamy obostrzenia i zakazy, a nie każdy biznes da się przenieść online albo zlecić pracownikom pracę zdalną. Nie wiadomo, czy gospodarka ruszy na początku kwietnia, czy z koronawirusem będziemy walczyć dłużej.

Na razie nie ma żadnego pakietu osłonowego dla przedsiębiorców, którzy właśnie stracili płynność finansową, lub stracą ją, gdy staną z pracą na dłużej.

Ratunkiem może okazać się np. odroczenie terminu płatności składek na ZUS za przedsiębiorcę i zatrudnionych pracowników.

Jak je uzyskać? Zobacz:

Umorzenie składek na ZUS – jak je uzyskać?

Opublikowany przez Temida Jest Kobietą Poniedziałek, 16 marca 2020

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszam Cię do polubienia mojego konta na Instagramie albo odwiedzenia FB Temida Jest Kobietą

Jutro – 19.03.2020 r. (czwartek) o 12.00 poprowadzę na instagramie i facebooku live na temat składek na ZUS, ich odroczenia i umorzenia, a także innej pomocy dla przedsiębiorców.

A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wyliczyć opłatę prolongacyjną i jakie ryzyko wiąże się z odmową odroczenia płatności składek na ZUS – zapisz się i pobierz przygotowane przeze mnie kompedium wiedzy na ten temat.

Włącz się do dyskusji

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279