Temida jest kobietą Temida jest kobietą

 Artykuł

Kilkanaście dni temu pisałam, że w Dzienniku Gazecie Prawnej będzie artykuł poświęcony interpretacjom indywidualnym i odwołaniom od decyzji ZUS – z moim komentarzem.

Został opublikowany wczoraj.

Przepraszam za jakość, ale dysponuję tylko takim scanem (wystarczy kliknąć, aby powiększyć):

 odwołanie od decyzji ZUS

Włącz się do dyskusji

Witam,

Gratulacje 🙂

Interpretacji jest mnóstwo i zawsze był to temat tabu, więc trudno jednoznacznie określić daną sytuację i wytyczyć sztywne procedury dla każdego wątku.

szczerze mówiąc, mi wciąż nie przeszedł jakiś taki wewnętrzny strach przed zusem i wszelkimi ewentualnymi pomyłkami, problemami, także nie wiem czy warto się odwoływać w różnych przypadkach,bo z tą instytucją ciężko się zapewne „walczy”… ale bardzo ciekawy wpis 🙂 pozdrawiam

Jeśli ma się czas i stalowe nerwy to z pewnością warto, ale w większości te sprawy bardzo długo się ciągną i rezultat jest zwykle mało przychylny. W każdym razie gorszy od ZUSu jest Urząd Skarbowy.

Ech, chciałbym mieć tyle odwagi i wiedzy co Ty. A przy okazji…mam kolegę, do którego ZUS przyczepił się, że zalega ze składkami sprzet hmm chyba 3 lat. Oczywiście nie. Historia bankowa już zdążyła się wyczyścić. I co teraz…

Z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych ZAWSZE warto jest walczyć. Naprawdę zawsze. Instytucja ta jest bowiem tragedią, która zarzyna polski biznes, a i przeciętnego Polaka również.

Napisz do mnie kancelaria@przyborowska.eu Zadzwoń +48 600 375 279