Maluch 2014 – dotacja na funkcjonowanie żłobka, klubu dziecięcego lub miejsc u dziennego opiekuna

Właśnie został ogłoszony kolejny resortowy program MALUCH 2014, w którym właściciele żłobków i klubów dziecięcych mogą uzyskać dofinansowanie do kosztów działalności placówki. O dotację mogą się również ubiegać podmioty zatrudniające dziennych opiekunów.

W tym roku po raz kolejny zmienił się termin konkursu oraz zasady przyznawania dotacji.

Dlaczego warto starać się o dotację w konkursie MALUCH 2014?

  1. Dotacja otrzymana w konkursie obniża czesne płacone przez rodziców, przez co placówka z takim dofinansowaniem jest atrakcyjniejsza na lokalnym rynku żłobków i klubów dziecięcych 🙂
  2. Co więcej otrzymanie dotacji w MALUCHU 2014 pozwala również o staranie się o dofinansowanie z innych miejsc – np. pobieranie dotacji gminnej (tam, gdzie gminy dofinansowują placówki opieki nad dziećmi do lat 3).

Jeżeli chciałbyś starać się o dotację dla swojej placówki, a nie wiesz jak to zrobić – zapisz się na specjalny warsztat (14.03 w Warszawie):

WARSZTAT – MALUCH 2014

lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza:

[contact-form][contact-field label=’Imię’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Strona www’ type=’url’/][contact-field label=’Informacje o żłobku/klubie dziecięcym’ type=’text’/][contact-field label=’Pytania’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

UWAGA!

O dotację mogą ubiegać się wyłącznie placówki wpisane do rejestru gminnego. Jeżeli Twój żłobek lub klub nie ma jeszcze wpisu – zostało na to niewiele czasu. Jeżeli nie wiesz jak wpisać placówkę do rejestru przeczytaj Ostatni dzwonek na wpis żłobka i klubu dziecięcego do rejestru gminnego!


Podobny wpis
pełnomocnik
Czy do sprawy przeciwko ZUS jest mi potrzebny pełnomocnik?
Potrzebujesz porady? Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami